Viimaste minutite eel juhtinud Tallinna Ülikooli naiskond pidi kaotuse vastu võtma

-Trine Kasemägi | Foto: Siim Semiskar

Naiste Baltikumi ühisliiga eliitdivisjonis tuli laupäeval Tallinna Ülikooli võistkonnal võõrsil 63:75 alla vanduda Kaunase Aistes-LSMU esindusele.

Tallinna Ülikool kaotas avaveerandi 16:17, aga järgmise kümne minutiga asuti 37:34 juhtima. Viimase neljandiku eel oli eduseis minimaalne ning viis minutit enne kohtumise lõppu juhiti samuti 61:59. Seejärel mäng lagunes, kui Kaunase naiskond tegi 16:2 spurdi ja võttis kokkuvõttes kindla võidu.

Trine Kasemägi viskas Tallinna Ülikooli poolelt 19 punkti. Annika Köster tegi kaksikduubli, kogudes 17 silma ja 10 lauapalli. Kati Rausberg tõi 15 punkti ning jagas 6 korvisöötu.

Kristina Masionyte oli võitjate resultatiivseim 23 punktiga. Kriste Druskyte lisas 14 punkti ja 12 lauapalli.

Eliitdivisjoni tabelis hoiab Tallinna Ülikool ühe võidu ja kotusega kolmandat kohta. Kaunase Aistes-LSMU hoiab kahe võiduga teist kohta ning sama saldoga on esimesel positsioonil Riia TTT.

Järgmise kohtumise peab Tallinna Ülikool 8. detsembril, kui koduväljakul minnakse vastamisi Riia Stradinši Ülikooli naiskonnaga.