fbpx
Close

Villeurbanne Asvel täiendas enda ridu kahekordse NBA meistriga

Avatar
-Norris Cole | Foto: NICOLAS NICOLAS MESSYASZ/SIPA/Scanpix

Euroopa korvpallimaastikul valmistutakse vilkalt uueks hooajaks ning Prantsusmaa suurklubi Villeurbanne Asvel ei ole selles osas erandiks. Euroliigas figureeriv Asvel tugevdas meeskonna tagaliini kahekordse NBA meistri Norris Cole`iga.

Oktoobris 32. sünnipäeva pidav Cole sõlmis portaali Eurohoops kinnitusel uue klubiga 2-aastase lepingu. Kevade hakul koroonaviiruse tõttu katkenud hooajal viskas 191-sentimeetrine mängujuht Monaco ridades 12,3 punkti ning jagas 4,2 korvisöötu. Varasemalt on Cole Euroopas mängides kandnud ka Tel Avivi Maccabi (2017/18), Avellino (2018) ja Podgorica Buducnosti (2018/19) särki.

Mängumehe karjääri seni suurimad õnnestumised pärinevad aga ookeani tagant, kus 2011. aastal NBA draftis 28. valikuks osutunud Cole tuli järgneval kahel hooajal koos LeBron Jamesi, Dwyane Wade`i ja Chris Boshiga NBA tšempioniks. Meeskond jõudis finaali ka 2014. aastal, kuid Miami kolmanda järjestikuse tiitli lootused katkestas San Antonio Spurs.

Lisaks nimekale tagamängijale on Asvel sel nädalal jõudnud kokkuleppele veel kahe mängumehega. Kui esmaspäeval pikendati lepingut NBA kogemusega Guerschon Yabuselega (2016. aasta NBA drafti 16. valik), siis täna teatas klubi, et meeskonnaga liitub 218-sentimeetrine keskmängija Moustapha Fall.

scroll to top
Inline
Inline