fbpx
Close

Kyle Hines klubivahetusest: Milano oli ainus meeskond, kuhu minna soovisin

Avatar
-Kyle Hines | Foto: Siim Semiskar

Euroliiga hooaeg on kuulutatud lõppenuks ning klubid tegelevad usinalt uueks hooajaks valmistumisega. Itaalia hiid AX Armani Exchange Milano on endale haaranud Moskva CSKA ridadest jõulise kaitsespetsialisti Kyle Hines’i. Mehe eelmise hooaja näitajateks Euroliigas jäid 23,4 minutiga 11,4 punkti, 4,6 lauapalli ja 0,8 kulpi keskmiselt mängus.

198 cm ja 111 kg kaaluv lihamägi on tõeline tiitlimasin. Koguni neljal korral on võitnud Euroliiga (2012, 2013, 2016, 2019), kuuel korral VTB liiga ning kahel korral on valitud Euroliiga parimaks kaitsjaks. Pikalt CSKA-s pallinud Hines rääkis klubivahetusest (Sportando portaal vahendusel): “Moskva on olnud mu perele koduks seitse aastat ja otsus muudatusteks ei tulnud kergelt. Vajasin uut võimalust ja uusi väljakutseid. Tundsin, et Milano pakkus mulle mõlemat.”

Hines’i sõnul oli just Milano temast väga tõsiselt huvitatud ning see oli ainus meeskond, kuhu ta soovis pärast Moskvas veedetud aastaid minna. Otsustamisele aitasid kaasa isiklikud suhted: “Olen tuttav peatreener Ettore Messinaga, kuna ta oli mu esimene treener Moskva CSKA-s. Peadirektor Christos Stavropoulos on mees, kes mu omal ajal Pireuse Olympiacosesse tõi (2011. aastal) ning samuti olen varasemas karjääris paljude praeguste Milano meestega koos pallinud. See kõik andis mulle kindlust otsus vastu võtta.”

scroll to top
Inline
Inline