VIDEO | Baskonia mängis viimase kolme minutiga eduseisu maha ja sai Barcelonalt valusa kaotuse

-Sander Raieste (#2) ja Baskonia korvpallimeeskond | Foto: Baskonia.com

Sander Raieste koduklubi Baskonia pidi Euroliigas vastu võtma valusa kaotuse, kui neljandal veerandil mängiti Barcelona vastu viimase kolme minutiga maha 10-punktiline eduseis, mille tulemusel saadi napp 71:72 (19:20, 18:19, 19:19, 15:14) kaotus.

21-aastane Raieste on Euroliigas platsile saanud kolmes mängus, kuid viimastes kohtumistes pole eestlasele mänguminuteid jagunud ja nii läks ka viimases mänguvoorus.

Baskonia resultatiivseimad olid Zoran Dragic 15 ja Achille Polonara 14 silmaga. Barcelona võitu panustas Nikola Mirotic 18 punkti ja lisaks võttis ta ka seitse lauapalli.

Järgmise mängu peab kahe võidu ja kahe kaotusega 10. kohta hoidev Raieste koduklubi 5. novembril, kui koduväljakul võetakse vastu liigatabelis ainsana veel võiduta olev Villeurbanne Asvel (0-3).