Visketabavusega hädas olnud Kadri-Ann Lass ja Duquesne kaotasid hooaja avakohtumise

-Kadri-Ann Lass | Foto: Duquesne Dukes Media Supplement

Tänavu oma neljandat ja viimast ülikooliaastat alustanud Kadri-Ann Lass teenis teisipäeva õhtul peetud NCAA hooaja avamängus kaotuse, kui tema võistkond Duquesne Dukes jäi võõrsil alla Texas Christian University (TCU) naiskonnale.

Kümme esimest pealeviset mööda visanud Duquesne ei suutnud mängu alguses ligi 7 minutit skoori teha, kuni Kadri-Ann Lassi kahene tõi tabloole 2:10. Eestlanna võistkond kaotas avaveerandi 6:12 ning poolajaks kasvas vahe 9-punktiliseks. Kolmanda veerandi suutis Duquesne küll ühe punktiga võita, kuid viimane neljandik kuulus taaskord kodunaiskonnale ja Lassi võistkonnal tuli hooaja avamängus leppida 48:61 kaotusega.

Algviisikus alustanud ja 34 minutiga kohtumises enim mänguaega teeninud Lass viskas 6 punkti (kahesed 2/9, kolmesed 0/3, vabavisked 2/2). Lisaks sai eestlannast ääremängija kirja 6 lauapalli, 2 blokki, 3 pallikaotust ja ühe vea.

Duquesne parimana tõi Nina Aho 10 punkti, kohtumise resultatiivseim oli TCU mängija Jordan Moore 22 silmaga.

Järgmise NCAA kohtumise peavad Lass ja Duquesne juba 8. novembril, kui võõrsil mängitakse Texas Longhorns’i naiskonnaga.