fbpx
Close

Võimsa kaksikduubliga säranud Lilleõis ja Rae Koss naasevad Lõuna-Eesti kuplite vahelt kuldaväärt võiduga

Avatar
-Robert Lilleõis | Foto: Siim Semiskar

Saku II liigas alustati reedel veerandfinaalseeriat ka paaris Võrumaa – Rae Koss/Hansaviimistlus. A-alagrupi kolmas meeskond Rae Koss käis ära Lõuna-Eestis ja tõi karukoopast kaasa B-grupi teisena lõpetanud meeskonna vastu 69:65 (17:18, 26:11, 8:16, 18:20) võidu.

Võru spordihoones võidule võimsa teise veerandajaga põhja ladunud Rae Koss/Hansaviimistluse parimana viskas Marek Einama 22 punkti ja hankis, 8 lauapalli. Robert Lilleõis tegi võimsa kaksikduubli 17 punkti ja 17 lauapalliga ning Kenno Kokk kogus 18 silma, 7 lauapalli ja tagamängija kohta muljetavaldavad 3 kulpi.

Kaksikduublimehe leiame ka Võrumaa ridadest, kui Fredi Parker sai kirja 19 punkti ning 10 lauapalli. Vaid kaugviskeid üritanud Veiko Maidla lisas 15 silma (kolmesed 5/10) ning vastastelt 8 viga kätte saanud Martin Kulberg kogus 11 punkti, 8 lauapalli ja 5 vaheltlõiget.

Kahe võiduni peetava seeria teine kohtumine peetakse Jüri spordihoones neljapäeval, 28. märtsil. Selle paari võitjal poolfinaalis hõlpu ei tule, kui tõenäoliselt saadakse vastaseks liiga peafavoriit Kadrina Karud.

scroll to top
Inline
Inline