fbpx
Close

Võimsa kaksikduubliga säranud Lilleõis ja Rae Koss naasevad Lõuna-Eesti kuplite vahelt kuldaväärt võiduga

-Robert Lilleõis | Foto: Siim Semiskar

-Robert Lilleõis | Foto: Siim Semiskar

Saku II liigas alustati reedel veerandfinaalseeriat ka paaris Võrumaa – Rae Koss/Hansaviimistlus. A-alagrupi kolmas meeskond Rae Koss käis ära Lõuna-Eestis ja tõi karukoopast kaasa B-grupi teisena lõpetanud meeskonna vastu 69:65 (17:18, 26:11, 8:16, 18:20) võidu.

Võru spordihoones võidule võimsa teise veerandajaga põhja ladunud Rae Koss/Hansaviimistluse parimana viskas Marek Einama 22 punkti ja hankis, 8 lauapalli. Robert Lilleõis tegi võimsa kaksikduubli 17 punkti ja 17 lauapalliga ning Kenno Kokk kogus 18 silma, 7 lauapalli ja tagamängija kohta muljetavaldavad 3 kulpi.

Kaksikduublimehe leiame ka Võrumaa ridadest, kui Fredi Parker sai kirja 19 punkti ning 10 lauapalli. Vaid kaugviskeid üritanud Veiko Maidla lisas 15 silma (kolmesed 5/10) ning vastastelt 8 viga kätte saanud Martin Kulberg kogus 11 punkti, 8 lauapalli ja 5 vaheltlõiget.

Kahe võiduni peetava seeria teine kohtumine peetakse Jüri spordihoones neljapäeval, 28. märtsil. Selle paari võitjal poolfinaalis hõlpu ei tule, kui tõenäoliselt saadakse vastaseks liiga peafavoriit Kadrina Karud.

scroll to top