fbpx
Close

14-aastane eestlasest tagamängija jätkab Hispaania kõrgliigaklubi noortesüsteemis

-Stefan Vaaks | Foto: Siim Semiskar

-Stefan Vaaks | Foto: Siim Semiskar

Läti korvpalliagentuur PRIME Athlete Management teatas teisipäeva õhtul läbi oma sotsiaalmeedia kanalite, et 14-aastane eestlasest tagamängija Stefan Vaaks liitub Hispaania kõrgliigaklubi Estudiantese noortesüsteemiga.

TTÜ Korvpallikooli ridadesse kuuluv 170 cm pikkune Vaaks kuulus tänavu Paides toimunud Balti matšil Eesti U14 koondisesse ning kogus kolme mänguga keskmiselt 19,3 minutit, 6,7 punkti, 3 resultatiivset söötu ja 1 vaheltlõike.

Korvpall24.ee portaal kirjutas mai alguses sellest, kuidas Vaaks käis koos korvpallitreenerist isa Milvert Vaaksi ja neid abistava lätlasest agendi Juris Kalninšiga ennast Estudianteses näitamas.

“Pärast edukat testimist Estudiantese klubi juures teenis Stefan võimaluse allkirjastada nendega pikaajaline leping. Viskeoskus, tapjainstinkt, suur kirg korvpalli vastu ja tõsine tööeetika on omadused, mis Stefani mängu kõige paremini iseloomustavad,” kirjutas agentuur oma Facebooki postituses.

Lätlane Juris Kalninš on abistamas teisigi Eesti korvpallipoisse, sealhulgas ka Vaaksi ea- ning koondisekaaslast Erik Makket.

scroll to top