FOTOD | Robin Kivi päästis raskes olukorras U20 koondislaste au

-Robin Kivi | Foto: Siim Semiskar

Eesti U20 korvpallikoondis pidas teisipäeval Audentese spordikeskuses viimase treeningu enne lendu Portugali, kus Matosinhosel toimub 12.-21. juulil selle vanuseklassi Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni finaalturniir.

Treeningu viimase asjana tehti suur viskevõistlus, kus lisaks mängijatele rivistati üles ka treenerid ja taustajõud. Väljaviskamisvõistluses andsid kõvasti tooni nii meeskonna füsioterapeudid Priit Lehismets ja Helvis Trääder kui treenerid Aivar Kuusmaa, Toomas Kandimaa ja Arkko Pakkas.

Ühel hetkel, kui ridamisi mängijaid oli konkurentsist välja kukkunud ning pingile olid maandunud ka treenerid, hõikas abitreener Kandimaa: “Ei lase füsiodel võita!” Käsk oli kätte antud karm, kuna Lehismets ja Trääder püsisid mängumeeste pingutustest hoolimata endiselt konkurentsis.

Lõpuks viimasesse duelli jäid juba pikki aastaid korvpallurite eest hoolitsenud Lehismets ning koondise tagamees Robin Kivi. Füsioterapeudina lugematutes korvpallitrennides käinud Lehismetsal on küll pika harjutamise tulemusena täiesti korralik vise, kuid siinkohal pani tartlane Kivi jõujooned kiirelt paika ning päästis võistluse võiduga mängijate au.


 

polar.com

Jaga postitust

Lisa kommentaar