Jurkatamm ja San Francisco said konverentsi turniiri veerandfinaalis kaotuse

-Taavi Jurkatamm | Foto: AP/Scanpix

USA üliõpilasliigas NCAA jäi Taavi Jurkatamme kodumeeskond San Francisco Dons lääneranniku konverentsi veerandfinaalis alla Pepperdine Wavesile 72:89.

Las Vegases peetud kohtumine algas tasavägiselt ja esimese 10 minuti järel juhtis San Francisco 24:22. Järgmise 10 minutiga viskas San Francisco aga vaid 10 punkti Pepperdine’i 20 vastu ning kaotas avapoolaja 34:42. Teisel poolajal jõudis San Francisco korraks veel 2 punkti kaugusele (47:49), kuid seejärel tegi Pepperdine otsustavaks saanud 17:3 spurdi.

Jurkatamm pääses väljakule 4 minutiks ning ühtegi pealeviset ta selle ajaga ei teinud. Tema arvele jäi üks pallikaotus ja 2 isiklikku viga.

San Francisco resultatiivseim oli 17 punkti visanud Charles Minlend. Võitjate parim oli Colbey Ross 26 punkti ja 9 korvisööduga.

Esialgu pole teada, kas ja kuidas San Francisco hooaeg jätkub. Viimasel kahel hooajal osaleti College Basketball Invitational (CBI) turniiril.