Tallinna Ülikool sai kodus napi kaotuse, G4S Noorteliiga lagunes teisel poolajal

-Birgit Piibur | Foto: Siim Semiskar

Naiste Eesti-Läti ühisliigas käisid laupäeval väljakul kaks Eesti naiskonda, kes kahjuks mõlemad pidid leppima kaotusega.

Tallinna Ülikool jäi kodusaalis 63:66 alla Riia TTT juunioritele. Eesti tiimi jaoks sai otsustavaks kolmas veerandaeg, mis kaotati 13:27.

Petra Noponen viskas TLÜ naiskonna edukaimana 19 punkti, Briyona Canty tõi 12 silma ja 8 lauapalli ning Birgit Piiburi kontole kogunes 9 punkti, 10 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. Võitjate poolel hiilgas Janeta Rozentale, kes kogus 14 punkti ja 19 lauapalli ja tema vastu tehti 10 viga.

Tallinna Ülikool (6-20) mängib liiga tugevamas osas, kus ollakse eelviimasel ehk 5. kohal, Riia TTT juuniorid (13-14) on 4. positsioonil.

G4S Noorteliiga pidi võõrsil tunnistama Läti U16 koondise 54:49 paremust. Poolaja võitis meie naiskond seejuures 35:24, kuid teisel poolajal suudeti visata kokku vaid 14 punkti.

Janne Pulk viskas 11 punkti ja jagas 4 söötu, Sandra Reinvald kogus 6 punkti ja 11 lauapalli (neist 6 ründelauast). Võitjate kasuks viskas Vanesa Jasa 181 silma.

G4S Noorteliiga (9-10) jaoks oli tulemus kindlasti pettumuseks, kuna liiga nõrgemas grupis hoitakse 5. kohta ning Läti U16 (3-17) on kindlalt viimane.