Alar Varrak ja Dzukija said seitsmenda järjestikuse kaotuse

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Leedu korvpalli meistriliigas pidi Alar Varraku juhendatav Alytuse Dzukija taas kaotuse vastu võtma, kui võõrsil jäädi 99:107 alla Šiauliaile.

Juba avaveerand kuulus külalistele 26:19 ning poolajaks oli Dzukija 11 punktiga taga. Seejärel tehti aga võimas kolmas veerandaeg, kui visati 34 punkti Šiauliai 23 vastu ning viimasele neljandikule läksid meeskonnad vastu 74:74 viigiseisult. 2.32 enne lõppu oli Dzukija nelja punktiga kaotusseisus, kuid ka viigini enam ei jõutud ja kokkuvõttes tunnistati vastase kaheksapunktilist paremust.

Donatas Sabeckis viskas võitjate poolelt 22 punkti. Nicholas Joseph Zeisloft lisas 20 ning Laurynas Birutis 19 silma, kellest viimane kogus ka 12 lauapalli. Dzukija eest viskas Parrish Petty 17 punkti. 15 silma said kirja nii Paulius Petrilevicius, Anatoli Kaširov ja Gediminas Žalalis.

Liigatabelis asub Dzukija (9-24) eelviimasel ehk üheksandal kohal, Šiauliai (14-19) on viies.