fbpx
Close

Alar Varrak: tegime eelmisest mängust järeldused ja olime nüüd valmis

-Alar Varrak | LKL TV YouTube

Alytuse Dzukija ja Alar Varrak suutsid Leedu karikasarja veerandfinaalis üle mängida Klaipeda Neptunase skooriga 85:77, kellele veel laupäevases liigamängus 63:81 kaotati.

Endise Kalev/Cramo peatreeneri sõnul tegid nad nelja päeva tagusest kaotusest omad järeldused ja tulemust oli platsil näha. “Mängisime vaid mõned päevad tagasi Neptunasega ja nad hävitasid meid. Kaks päeva oli aega, et end paremini häälestada ja nüüd olime valmis. Teadsime ka siis, kust nende punktid tulevad, aga täna (eile – toim.) ei saanud nad kergeid viskeid. Mäng oli meie kontrolli all, mille üks osa on ka psühholoogilisel poolel ja mitte ainult taktikalisel,” rääkis Varrak.

Dzukija üks võiduvõtmetest oli ameeriklasest tagamängija Perry Petty hiilgav esitus, kes kogus 17 punkti, 11 lauapalli, andis 6 korvisöötu ja tegi 6 vaheltlõiget. “Tean teda ka varasemalt, sest Kalev/Cramos aegadel oli ta üks valikutest, keda meeskonda tuua. Alytus sai teda mõistliku hinna eest lubada, sest ta oli vigastatud. Kui ta saab heasse vormi, siis tean, et ta suudab meid aidata. Iga mäng ta muidugi selliseid numbreid ei too, kuid täna ta domineeris nii kaitses kui ka rünnakul. Kindlasti selle kohtumise MVP,” ütles Varrak.

Dzukija poolfinaalvastane selgub Vilniuse Lietuvos Rytase ja Utena Juventuse paarist. Varraku sõnul on emb-kumb nende vastu favoriit. “Minu õnneks oleme mõlema meeskonna vastu juba mänginud ja tean, mida oodata, kuid nad on meie vastu favoriidid. Kui mängime nagu nüüd, siis on meil võimalus.”

scroll to top