Algviisikus alustanud Drelli 14 punkti ei päästnud Baunachi kaotusest

-Henri Drell ja Baunach | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Henri Drelli ja Kristian Kullamäe koduklubi Baunach Young Pikes pidi Saksamaa esiliigas tunnistama Kirchheimi Knights’i paremust, kui koduväljakul saadi 72:86 (13:25, 23:22, 19:15, 17:24) kaotus.

Algviisikusse kuulunud 18-aastane Drell mängis 25 minutit, viskas 14 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 3/7, vabavisked 1/2), võttis kolm lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja tegi kaks viga. 19-aastane Kullamäe mängis 15 minutit, viskas 3 silma (kahesed 0/1, kolmesed 1/2), andis kolm resultatiivset söötu, hankis kaks lauapalli, tegi kaks viga, ühe vaheltlõike ja kaks pallikaotust.

Baunachi parim oli 20 punkti toonud Daniel Keppeler. Vastaste resultatiivseimad olid Rohndell Domminic Goodwin 19 silmaga ja Phillip Daubner 18 punktiga.

Baunachil on liigatabelis neli võitu ja neli kaotust, millega ollakse kuuendal kohal. Eestlaste koduklubi liigahooaeg jätkub ülehomme, 11. novembril, kui külla sõidetakse Artlandi Dragons’ile.