Allan Ehte juhtis Kadrina teises liigas seitsmenda järjestikuse võiduni

Saku II liigas toimus laupäeval üks kohtumine, kus KK Viimsi/Kesklinna KK (2-2) võttis kodus vastu täiseduga Kadrina Karud (6-0). Teisel poolajal mängu enda kasuks kallutanud Kadrina võttis lõpuks kindla 108:91 (30:30, 25:25, 27:14, 26:22).

-Kadrina Karud | Foto: Siim Semiskar

Esimesed kaks veerandaega olid lahtised ja võrdsed. Kodumeeskonda hoidsid mängus tabavad kaugvisked, poolajaks leidsid tee korvi lausa 11 kolmest. Kolmandas setis tugevdasid Andres Sõbra hoolealused kaitsemängu ning spurtisid viimase nelja minutiga 10:1, võttes otsustavaks setiks kaasa 13-punktilise edu (82:69). Kohtumise viimane vaatus kujunes Kadrina seitsmenda võidu vormistamiseks. Viimsi tabas mängu lõpuks 19 kolmest (19/39 ehk 49%), kuid kaotas suurelt lauavõitluse (23:44, sh ründelaud 1:16).

Karude parimaks kerkis kaksikduubli teinud Allan Ehte, kes viskas 28 punkti, jagas 11 söötu, hankis 6 lauapalli ning tegi 5 vaheltlõiget. Novembrikuu teise liiga A-alagrupi parimaks mängijaks valitud Lauri Mets lisas 20 silma (kolmesed 4/6), 7 lauapalli, 4 söötu ja 3 blokki. Kaksikduubliga sai hakkama ka Rait Tammet, kes korjas 17 punkti kõrvale 11 lauapalli. Mihkel Kersalu tõi 15 punkti ja 3 vaheltlõiget, Uku Kams 14 punkti (visked väljakult 7/8) ja 5 lauapalli ning Enes Kita 10 punkti ja 5 lauapalli.

Viimsi resultatiivseim oli Jorgen Rikberg, kes kogus 26 punkti ja hankis 7 lauapalli. Trevor Sarapuu (kolmesed 4/6) ja Tauri Miggur (4 söötu) viskasid kumbki 14 silma.

Pühapäeval peetakse teises liigas Ida-Virumaa derbi, kus mõõtu võtavad KK HITO/BC Karjamaa (7-1) ning BC Narva (1-5).