Anna Gret Asi võimas mäng Tartu Ülikooli hooaja esimesest kaotusest ei päästnud

-Anna Gret Asi | Foto: Siim Semiskar

Naiste Balti liiga hooaega võiduga alustanud Tartu Ülikool/Kalev sai teises voorus esimese kaotuse, kui jäi võõral väljakul 63:80 (20:24, 17:16, 11:13, 15:27) alla Läti klubile Liepaja/LSSS.

Kuigi tartlannad ei pääsenud täna kordagi juhtima, oli mäng võrdlemisi tasavägine kuni viimase veerandajani. Kolm minutit enne kolmanda veerandaja lõppu jõudis Tartu Ülikool/Kalev vaid ühe punkti kaugusele (46:47), kuid lähemale enam ei pääsetud. Mängu lõpp kuulus täielikult Liepajale.

Anna Gret Asi viskas kohtumise parimana 27 punkti (visked mängust 10/16, vabavisked 4/4), hankis 4 lauapalli ja jagas sama palju resultatiivseid sööte, enne kui ta viimasel veerandil viie veaga pingile langes. Kadi Kals, Helerin Kass ja Belinda Lepmets tõid kõik võrdselt 8 punkti ning Sandra Reinvald kogus 5 silma ja 11 lauapalli.

Liepaja resultatiivseim oli ameeriklanna Megan Rosenbohm, kes viskas 21 punkti.

Tartu Ülikool/Kalev peab oma järgmise mängu juba homme, kui kell 16.00 kohtutakse võõrsil Šiauliai Ülikooli naiskonnaga.