Anna-Helena Ehala koduülikool sai kaotuse, kuid võttis päev hiljem revanši

-Anna Helena Ehala | Foto: Siim Semiskar

USA üliõpilasliiga NCAA tugevuselt teises divisjonis kohtus Anna-Helena Ehala koduülikool Christian Brothers selle nädala lõpus kahel korral Delta State´i naiskonnaga, saades kirja võidu ja kaotuse.

Kui reedel jäädi Delta State´ile alla numbritega 64:78 (15:15, 20:24, 14:22, 15:17), siis järgmisel päeval toimunud korduskohtumises saadi võit tulemusega 83:74 (23:18, 23:15, 19:21, 18:20). Mõlemad kohtumised peeti Christian Brothersi koduväljakul.

Esimeses kohtumises oli Ehala platsil 19 minutit, mille jooksul viskas neli punkti (kahesed 2/3, kolmesed 0/1), võttis kuus lauapalli, blokeeris kaks vastaste pealeviset, tegi kaks pallikaotust ning sai kirja kolm isiklikku viga. Teises mängus kogus eestlanna kuue minutiga kaks punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/1), ühe resultatiivse söödu ja ühe isikliku vea.

Kokku on tänavu võidetud kolm ja kaotatud viis kohtumist. Oma konverentsi läänedivisjonis kerkis Christian Brothers ühe koha võrra ja asub nüüd viiendal positsioonil. Delta State on neljandal kohal viie võidu ja kaheksa kaotusega.