fbpx
Close

Annika Köster valiti taas naiste Baltikumi ühisliiga kuu parimaks mängijaks

-Annika Köster | Foto: Siim Semiskar

-Annika Köster | Foto: Siim Semiskar

Tallinna Ülikooli korvpallinaiskonna ääremängija Annika Köster valiti Eesti-Läti-Leedu ühisliiga Eliitdivisjoni detsembrikuu kõige väärtuslikumaks mängijaks. See oli Kösterile sel hooajal juba teine säärane auhind, nimelt valiti ta ka oktoobrikuu parimaks mängijaks.

Eesti-Läti-Leedu ühisliiga eliitdivisjoni näol on tegemist Baltikumi absoluutse tipuga, kuhu kuuluvad üks võistkond Eestist ehk Tallinna Ülikool (3-3), kaks võistkonda Lätist ja 5 võistkonda Leedust, sealhulgas lätlannade lipulaev Riia TTT (7-0) kes teeb lisaks ühisliigale tegusid ka naiste Euroliigas, kirjutab Basket.ee.

Köster aitas detsembrikuus oma võistkonnal võita neljast mängust kaks, kogudes samal ajal keskmiselt 17,8 punkti, 12 lauapalli ja 3,8 vaheltlõiget. Parimaks esituseks võiks pidada “jõulumänguks” tituleeritud kohtumist Ukmerge Vilkmerge vastu kus leedukat alistati 81:70 ning Köster viskas 28 punkti, rabas 11 lauapalli, võttis 4 vaheltlõiget ja jagas 3 resultatiivset söötu.

Tallinna Ülikool peab oma järgmise kohtumise 19. jaanuaril, kui kodus võõrustatakse leedulaste Kaunase Aistes (3-3) naiskonda, kellele Leedus tuli alla vanduda 63:75.

scroll to top