Baskoniale kindel võit, Fuenlabrada jäi alla täiseduga jätkavale Madridi Realile

-Sander Raieste | Foto: Saski Baskonia Twitter

Hispaania meistriliiga 10. mänguvoorus teenis Sander Raieste koduklubi kindla võidu, kuid Siim-Sander Vene leivaisa pidi tunnistama tabeliliidri paremust.

Sander Raieste ja Baskonia said veenva võidu, kui koduväljakul tehti selg prügiseks Bilbaol numbritega 82:68 (25:18, 19:12, 22:18, 16:20).

Raieste kuulus küll meeskonna koosseisu, aga platsile ta ei pääsenud. Eestlase koduklubi resultatiivseimatena tõid Achille Polonara ja Luca Vildoza 17 punkti. Bilbao ja kogu kohtumise parimana viskas Jaylon Brown 19 silma.

Seitsme võidu ja kolme kaotusega Baskonia hoiab Hispaania meistriliigas kolmandat kohta. Järgmise mängu peab Eesti koondise ääremängija tööandja 15. novembril Obradoiroga (5-4).

Vigastustusest taastuv Siim-Sander Vene koduklubi Fuenlabrada kohtus võõral väljakul Madridi Realiga, kes pani kolmandal veerandil oma paremuse maksma ja võttis kindla võidu 68:79 (18:24, 15:16, 28:11, 18:17) ning jätkab Hispaania kõrgliigas täiseduga.

Eestlase leivaisa ja kogu kohtumise parimaks korvikütiks kerkis Melo Trimble 23 punkti ja nelja lauapalliga. Võitjate poolelt tõusis esile Jaycee Carroll, kes viskas 18 minutiga 18 silma.

Fuenlabrada hoiab kolme võidu ja kuue kaotusega Hispaania meistriliigas 14. kohta ning järgmises voorus, mis toimub 14. novembril läheb Vene kodulubi vastamisi Zaragozaga (2-6).