Veideman hankis Rostocki võidumängus kahekohalise arvu lauapalle

-Rain Veideman | Foto: Sylvia Funk/Rostock Seawolves

Rain Veidemani koduklubi Rostocki Seawolves jätkas Saksamaa esiliigas võidukalt, kui alistas külla sõitnud Ehingeni Urspringi kindlalt 109:83.

Väljakuperemehed võitsid korviderohke avaveerandi 39:30, juhtisid poolajavileks 61:45 ja enne viimast kümmet minutit 87:63.

Kohtumist pingilt alustanud Veideman viibis platsil 27 minutit ning viskas selle ajaga kuus punkti (kahesed 1/3, kolmesed 1/2, vabavisked 1/1), võttis mängu parimana 10 lauapalli, andis neli resultatiivset söötu ja sooritas kaks vaheltlõiget. Lisaks tegi ta kolm pallikaotust ja sama palju isiklikke vigu.

Rostocki resultatiivseim oli lätlane Ronalds Zakis, kes viskas 22 punkti. Iraani koondislane Behnam Yakhchali toetas teda 20 punktiga. Kaotajate parimad skooritegijad olid ameeriklased Kameron Hankerson ja Christian Oshita, kes kogusid mõlemad 22 punkti.

Rostocki hooaeg on alanud igati positiivselt – viiest mängust on kirjas neli võitu, millega ollakse turniiritabelis Bremerhaveni järel teisel kohal. Kõik neli senist kohtumist kaotanud Ehingen on 15 meeskonna konkurentsis viimasel kohal.