Briscoe hiilgemäng Kalev/Cramot kaotusest Unicsile ei päästnud

-Isaiah Briscoe | Foto: Siim Semiskar

Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidi VTB Ühisliigas koduväljakul tunnistama Kaasani Unicsi 75:67 paremust.

Kodumeeskond püsis esimesel poolajal mängus ja pausile mindi Unicsi 35:32 eduseisus. Isaiah Bricsoe valmistas suurt peavalu vastastele ning pärast kolmanda veerandaja lõppu oli seis vaid 52:57 kalevlaste poolt vaadatuna. Ühisliiga liider pani aga viimasel kümnel minutil tabavate kaugvisete toel oma paremuse lõplikult maksma ja teenis tabelisse 13. võidu.

Unicsi parimana tõi Jamar Smith 15 silma, Stephane Lasme sai kirja kaksikduubli, visates 10 punkti ja võttes 11 lauapalli. Cramo poolelt tegi suurepärase mängu Briscoe, kes kogus 25 punkti, 4 lauapalli, 4 korvisöötu ja tema vastu tehti 6 viga. Keegi teistest kahekohalist punktiarvu kirja ei saanud, eestlastest viskasid 6 punkti nii Kristjan Kanggur, Gregor Arbet kui ka Sten-Timmu Sokk.

Kalev/Cramo teenis nelja võidu kõrvale nüüd kümnenda kaotuse, olles sellega liigatabelis kümnendal kohal. Unics (13-1) jätkab liidripositsioonil.

Järgmise mängu VTB Ühisliigas peab Kalev/Cramo juba sellel neljapäeval, kui võõrustatakse Nižni Novgorodi.