Drelli ja Kullamäe korralikust mängust tabeliliidri vastu ei piisanud

-Henri Drell | Foto: SK Fotoart Kilian Schmitt

Henri Drelli ja Kristian Kullamäe koduklubi Baunach Young Pikes teenis Saksamaa esiliigas ProA hooaja seitsmenda kaotuse, kui laupäeval jäädi võõrsil alla tabeliliidrile Chemnitz Niners’ile.

Drell alustas mängu hästi ja tõi Baunachile esimese 4 minutiga 5 punkti, kuid avaveerand kaotati siiski 16:22. Teisel veerandil vähendas Kullamäe kahepunktivise Chemnitzi eduseisu 3 punktini (34:37), kuid sellest lähemale Baunach enam ei jõudnud. Avapoolaeg kaotati 35:44 ja kogu kohtumine 71:88 (16:22, 19:22, 16:20, 20:24).

Mõlemad eestlased alustasid mängu algviisikus. Drell viibis väljakul ligi 35 minutit, mille jooksul viskas 13 punkti (kahesed 4/5, kolmesed 1/4, vabavisked 2/4), võttis 4 lauapalli, pani ühe bloki ning tegi ühe pallikaotuse ja 3 viga. Kullamäe sai 21,5 minutiga kirja 12 punkti (kahesed 3/7, kolmesed 2/6), 2 lauapalli, ühe resultatiivse söödu, ühe vaheltlõike ning tegi 3 pallikaotust ja 2 viga.

Eestlasest rohkem punkte viskas Baunachi poolel vaid Matej Jelovcic, kelle arvele kogunes 17 silma. Vastaste parim oli Kavin Gilder-Tilbury 18 punktiga.

Baunach jätkab ProA hooaega nelja võidu ja seitsme kaotusega, millega turniiritabelis asutakse 14. kohal. Järgmine kohtumine peetakse 8. detsembril, kui võõrsil minnakse vastamisi Tübingen Tigers’iga.