Jürgens näitas kaotusmängus kehva visketabavust, kuid jagas enim korvisööte

-Carlos Jürgens | Foto: Siim Semiskar

Oaklandi ülikoolis peetaval kolmepäevasel turniiril osalevad Carlos Jürgens ja Oral Roberts Golden Eagles said USA üliõpilasliigas NCAA hooaja kuuenda kaotuse, kui laupäeval jäädi 76:87 alla väljakuperemeestele Oakland Golden Grizzlies’ile.

Kohtumise alguses 10 punktiga (9:19) kaotusseisu jäänud Oral Roberts tuli mängu tagasi ja võitis avapoolaja 37:35. Teise poolaja alguses haarasid initsiatiivi võõrustajad, kes hoidsid viimase 11 minuti jooksul vähemalt seitsmepunktilist vahet.

Vahetusmeeste pingilt 26 minutiks mängu pääsenud Jürgens näitas sel korral kehva visketabavust, tabades vaid ühe viske kaheksast (kahesed 1/4, kolmesed 0/4). Lisaks kirjutati 20-aastase tagamängija arvele meeskonna parimana 5 resultatiivset söötu, üks vaheltlõige, üks pallikaotus ja 2 viga.

Meeskonna resultatiivseim oli Emmanuel Nzekwesi, kes viskas 18 silma. Võitjate parim oli 31 punkti toonud Jaevin Cumberland.

Homme lähevad Jürgens ja Oral Roberts turniiri viimases mängus vastamisi James Madisoni Ülikooli meeskonnaga.