fbpx
Close

Eesti koondise noor tagamängija siirdub Saksamaa kõrgliigasse!

Avatar
-Janne Pulk ja Eesti naiste korvpallikoondis | Foto: Siim Semiskar

Eesti naistekoondise 19-aastane ja 174 cm pikkune tagamängija Janne Pulk astub oma karjääris olulise sammu edasi, kui siirdub uueks hooajaks Saksamaa Bundesligasse TK Hannoveri klubisse.

Aastaid juba Audentese Spordigümnaasiumi õpilasena Eesti-Läti ühisliigas pallinud neiu tegi mullu väga korraliku hooaja, kui parandas kõiki statistilisi näitajaid. Lõppenud hooajal kogus ta 23 mänguga keskmiselt 28,5 minutit, 21,1 punkti, 3,6 lauapalli, 1,7 resultatiivset söötu ja 2,5 vaheltlõiget.

Kohe pärast hooaja viimast mängu, mis lõppes G4S Noorteliiga naiskonnale Eesti meistrivõistluste pronksiga, kinnitas Korvpall24.ee portaalile, et tema eesmärk on siirduda välismaale.

“Me oleme väga õnnelikud, et saime naiskonda tuua järjekordse noore talendi. Oleme Janne esimene välisklubi, mistõttu peame talle andma aega kohanemiseks, kuid oleme kindlad, et neiu elab ennast sisse ja hooaja keskel suudab ta ennast liigas juba kehtestada,” rääkis Hannover TK Basketballi mänedžer Rodgers Battersby.

Mees lisas: “Võttes arvesse Janne noorust ja tema mängustiili, siis sobib ta meie soovitud mängujoonisesse hästi ning tema esitusi saab olema lust vaadata.”

scroll to top
Inline
Inline