fbpx
Close

Eesti korvpallikoondis ja Maxima korraldavad kolmapäeval heategevusliku fännipäeva

-Eesti korvpall | Foto: Siim Semiskar

-Eesti korvpall | Foto: Siim Semiskar

Eesti Korvpalliliit korraldab koostöös jaekaubandusketi Maximaga 27. juunil heategevusliku fännipäeva, kus rahvuskoondise mängijad koguvad annetusi Eesti Toidupangale, et aidata allpool toimetulekupiiri elavaid peresid.

Maxima avalike suhete juht Katja Ljubobratets avaldas heameelt, et Korvpalliliiduga kahasse sellist fänni- ja heategevuspäeva läbi saab viia. “Meile Maximas valmistab alati ütlemata head tunnet kui saab kellegi teise jaoks head teha. Eriti valmistab mulle rõõmu ka see energia, millega rahvusmeeskonna mängijad võtsid selle ühisaktsiooni ette ja seda veel enne otsustavaid mänge.”

Lisaks saavad kõik huvilised meie rahvusmeeskonna mängijatega pilti teha, autogramme küsida ja nendega ka viskevõistluses mõõtu võtta!

Kõik, kes koondise mängijatele ära teevad, võidavad auhindu Maxima Eestilt ja Eesti Korvpalliliidult. Iga annetaja saab vinge Eesti koondise käepaela!

Heategevusaktsioon koos fännipäevaga toimub sel kolmapäeval kell 13.00-15.00 Ehitajate tee 148 asuvas Maxima XX kaupluses.

Tule ja teeme head üheskoos!

scroll to top