Eestlased Itaalias: Treier ja Sassari lõpetasid võidupõua, Peterson tõusis Agrigentoga konverentsi liidriks

-Kaspar Treier | Foto: Ekraanitõmmis

Laupäev ja pühapäev olid Itaalias taas täis kohtumisi, kus lõid kaasa ka meie mehepojad. Võidulisa teeniti nii Serie A-s. Serie A2-s, Serie B-s kui ka noorte meistrivõistlustel.

Kaspar Treier ja Sassari Dinamo lõpetasid Itaalia kõrgliigas oma pikalt kestnud kaotusteseeria alistades võõrsil Veneetsia 76:70 (22:23, 14:21, 14:15, 26:11). Eelmine Dinamo võit Serie A-s pärines 17. oktoobrist. Pika, lausa kuuemängulise kaotusteseeria katkestas Sassari hiilgav viimane veerandaeg, mis võideti 26:11.

Kaspar Treier pääses väljakule 5 minutiks, mille jooksul ühtki viset ei võtnud ja andis ühe korvisöödu. Gerald Robinson viskas võitjate kasuks 20 ja Eimantas Bendzius 14 silma.