fbpx
Close

Egert Haller jätkab uuel hooajal Valga-Valka ridades

-Egert Haller | Foto: Siim Semiskar

-Egert Haller | Foto: Siim Semiskar

BC Valga-Valka Maks&Mooritsa korvpallimeeskonnas sai taas üks oluline lüli algavaks hooajaks paika, kui tiimis on jätkamas viskav tagamängija Egert Haller.

23-aastane Haller kerkis mullu Valga-Valka üheks põhitegijaks, aidates meeskonna nii Eesti kui ka Läti meistrivõistlustel play-offi. Alexela korvpalli meistriliigas tegi ta kaasa 29 mängus, tema keskmisteks näitajateks olid 23,3 mänguminutit, 10,6 punkti, 2,4 lauapalli, 1,1 korvisöötu ja 0,9 vaheltlõiget. Läti meistriliigas ehk Olybet LBL-is jäi tema nimele 19 mänguga keskmiselt 22,1 mänguminutit, 9,9 punkti, 3,2 lauapalli, 1,4 korvisöötu ja 0,7 vaheltlõiget.

Möödunud hooajal valiti Haller ka Alexela KML-i oktoobrikuu parimaks mängijaks. Eesti liigas oli ta mullu üks täpseima käega kolmepunktiviskajaid, tabades neid hooaja peale kokku 55. Veebruaris toimunud Tähtede mängul saavutas ta vastaval viskevõistlusel esikoha. Varasemalt on Haller Eesti klubidest kuulunud veel BC Kalev/Cramo ja Tallinna Kalev/TLÜ nimistusse.

Valga-Valka meeskonnas on hetkeseisuga Halleri kõrval pallimas eestlastest Timo Eichfuss, Martin Jurtom, Tom Kaldre ja Robert Peterson. Lisaks lätlasest peatreenerile Armands Misusele on tema kaasmaalastest meeskonnas möödunud hooajalgi piirilinna võistkonda kuulunud Kristaps Miglinieks ja BK Ogrest saabunud korvialune mängija Guntis Sipolinš.

scroll to top