fbpx
Close

Eksimatult visanud Tass parandas punktirekordit, Saint Mary’s lõpetas kaotusteseeria

-Matthias Tass | Foto: Siim Semiskar

-Matthias Tass | Foto: Siim Semiskar

Matthias Tass ja tema kodumeeskond Saint Mary’s Gaels lõpetasid USA üliõpilasliigas NCAA neljamängulise kaotusteseeria, kui koduväljakul alistati California Golden Bears 84:71.

Saint Mary’s sai vahe sisse avapoolajal, kui seisult 21:18 tehti 10:0 spurt ning vaheajale mindi 45:30 eduseisus. Kogu teise poolaja vältel hoidis Tassi koduülikool turvalist vahet ja lähemale kui 12 punkti California ei jõudnud.

Esimest aastat USA üliõpilasliigas mängiv Tass parandas oma senist NCAA punktirekordit ühe silmaga, visates eksimatult tabades 6 punkti (kahesed 2/2, vabavisked 2/2). Lisaks kogus 19-aastane eestlane 13 mänguminutiga 2 lauapalli, ühe resultatiivse söödu, ühe vaheltlõike, 2 blokki, ühe pallikaotuse ja 2 isiklikku viga.

Malik Fitts kogus võitjate parimana 19 punkti, Jordan Ford ja Dan Fotu lisasid mõlemad 16 silma. California resultatiivseim oli Justice Sueing 16 punktiga.

Tassi koduülikoolil on nüüd kirjas neli võitu ja neli kaotust. Järgmises mängus võõrustab Saint Mary’s teisipäeval, 4. detsembril Bethune-Cookmani Ülikooli meeskonda, kes jätkab samuti nelja võidu ning nelja kaotusega.

scroll to top