fbpx
Close

Endine Euroliiga pallur: Kaspar Treier on parim noormängija Itaalias!

-Mike Hall | Foto: AFP/Scanpix

-Mike Hall | Foto: AFP/Scanpix

Itaalia korvpalliportaalis Sportando neljapäeval postitatud uudis, et Eesti korvpallikoondislane Kaspar Treier on lähedal liitumisele Itaalia suurklubi Sassariga. 20-aastast ja 204 cm pikkusesse Treierisse on kõva usk ka pikaaegsel tippkorvpalluril Mike Hallil, kes Twitteris eestlast kiitis.

Itaalias elav 35-aastane ameeriklane kirjutas Treieri uudise juurde vihje, kuidas Treieri karjäär kõrgliigas võiks edasi kulgeda: “Pole kahtlustki, et tegemist on parima noormängijaga Itaalias. Esmalt saab olema Veneetsia ja seejärel Milano… kiirelt.”

Ühe enda jälgija jätkuküsimusele vastas Hall: “Treier on KARM (inglise keeles tough, eesti keeles päris sobivat väljendit pole – toim.) ja aitab meeskondadel järgmised 15 aastat mänge võita.”

Twitteris kasutajanimi Michaelinho all säutsuv Hall pole korvpalliväljakutel olnud mingi tühikargaja, vaid teinud pärast 2006. aastal George Washingtoni ülikooli lõpetamist korraliku karjääri Euroopas.

Korra 2007. aastal ka NBA klubi Washington Wizardsi palgalehel kirjas olnud 203 cm pikkune ääremängija pallis aastatel 2008-10 Itaalia tippklubis Milano Olimpia, kellega tegi kaasa ka Euroliigas. Hiljem on mees esindanud näiteks Hispaania tiime Fuenlabrada ja Manresa.

Viimased aastad on Hall pallinud Itaalia madalamatel tasemetel ning oma Twitteri kontol ta kirjutab enda kohta iseloomustuseks: “Osalise koormusega sportlane… täiskoormusega Twiterdaja… olen laisk.”

scroll to top