fbpx
Close

Itaalia meedia: Eesti koondislane on väga lähedal Itaalia tippklubisse siirdumisele!

-Kaspar Treier | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

-Kaspar Treier | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Eesti korvpallikoondise ääremängija Kaspar Treier on Itaalia portaali Sportando allikatele tuginedes väga lähedal siirdumisele Itaalia kõrgliigaklubi Sassari ridadesse.

Juba 13. märtsil avaldati veebisaidil Marche Basket nupuke sellest, et Sardiinia au ja uhkus korvpallis Sassari Dinamo otsib endale uueks hooajaks täiendusi. Üheks mängijaks, kes dinamolastele silma jäänud, on 20-aastane ääremängija Treier.

Sassari Dinamo (täisnimega Dinamo Banco di Sardegna Sassari) lõpetas selle koroonaviiruse tõttu pooleli jäänud Serie A hooaja 2. tabelireal 16 võidu ja 5 kaotusega. Eelmisel hooajal võitis Sardiinia meeskond tugevuselt teise Euroopa sarja FIBA EuroCupi ja jõudis Serie A-s finaali, kus tunnistati mängudega 3:4 Veneetsia Reyeri paremust.

Treier pallis mullu koos kaasmaallase Mikk Jurkatammega Ravenna Orasi ridades Itaalia tugevuselt teises liigas Serie A2-s ja aitas oma kodumeeskonna idaregiooni tippu 20 võidu ja 5 kaotusega. Eestlase arvele jäi 24 mängus keskmiselt veidi enam kui 21 minuti jooksul 9,8 punkti, 4,5 lauapalli ja 1,3 resultatiivset söötu.

Hea mängu eest teenis 204-sentimeetrine Treier Serie A2 idaregiooni parima kuni 23-aastase mängija tiitli.

scroll to top