fbpx
Close

Ennustus: Kerr Kriisal ja veel kahel Arizona mängijal on variant tõusta konverentsi parimaks mängijaks

-Kerr Kriisa | Foto: AP/Scanpix

Kuigi USA üliõpilasliiga ehk NCAA lõpust pole üldse veel kaua aega möödas, kuid uus hooaeg on veel päris pikkade kuude kaugusel, siis süvenetakse ookeanitaguses meedias jõuliselt juba ka järgmise korvpalliaasta nüanssidesse. USA Today Sportsi lehel DucksWire tehti ennustus kümnest mängumehest, kes võiksid uuel hooajal tõusta Pac-12 konverentsi parima mängija auhinna kandidaatideks.

Vaatamata sellele, et Arizona ülikoolist lahkub kolm mängijat NBA drafti, on kümne uue hooaja parima mängija kandidaadi hulgas ka kolm Arizona mängumeest ning loomulikult ei puudu sealt ka Eesti korvpalli värvid.

Pac-12 konverentsi kuuluvad Arizona, Arizona State’i, California, Colorado, Oregoni, Oregon State’i, Stanfordi, UCLA, USC, Utah’, Washingtoni ja Washington State’i ülikoolide korvpallimeeskonnad. Kui korvpalli mõttes väga kuulsaid kolledžeid on nimekirjas mitmeid, siis eestlastele on loomulikult kõige olulisemaks nimeks Arizona, kus oma kolmandat hooaega alustab mängujuht Kerr Kriisa ja debüütaasta seisab ees Henri Veesaarel.

scroll to top