Erki Saks viskas teise liiga võidumängus 61 punkti

-Saku II liiga logo | Foto: Siim Semiskar

Saku II liigas toimus reedel A-alagrupis üks kohtumine, kus Terminal Oil (5-2) purustas Valgamaa Kutseõppekeskuse (0-10) koguni 141:78 (44:21, 35:20, 28:19, 34:18).

Mängu saatus otsustati juba esimese veerandajaga, mil külalised juhtisid juba 44:21. Poolajaks 38-punktilise edu saavutanud tartlased jõudsid kolm minutit enne kolmanda veerandaja lõppu kolmekohalise skoorini. Lõpuvile kõlades märkis tablool säranud 141 punkti selle hooaja teise liiga rekordit. Protokollist jääb silma Terminal Oili paremus lauavõitluses (32:11), samuti harvanähtavad tabavusprotsendid – kahepunktivisked 88%, kolmesed 64% ja vabavisked 93%.

Seitset mängijat kasutanud Terminal Oil eest viskas Erki Saks hämmastava tabavuse juures 61 punkti (kahesed 22/23, vabavisked 17/17) ja hankis 13 lauapalli. Jörgen Õigus lisas võimsa kaugvisete kontserdi toel 46 silma (kolmesed 13/16) ja 4 söötu. Raido Raudsepa arvele jäi 23 punkti ja 4 söötu.

Valgamaa edukaim korvikütt oli Erki Säks 30 punkti ja 5 lauapalliga. Vidrik Ugur viskas 16 silma (kolmesed 4/4). Kris Hermann lisas 15 punkti ja Rait Taul 11 punkti ning 6 söötu.

Laupäeval kohtub A-alagrupi liider Kadrina Karud (8-1) kodus KK Viimsi/Kesklinna KK (3-3) meeskonnaga.