fbpx
Close

Siim-Sander Vene: Gran Canaria mäng on paranemas ja loodame selle võitudeks muuta

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Korvpalli Euroliigas tõusis 16 punktiga Eesti koondislane Siim-Sander Vene reedel Gran Canaria (6-14) resultatiivseimaks, kui Hispaania klubi pidi võõrsil 70:75 kaotuse vastu võtma Montenegro tiimilt Buducnost (6-14).

18 minutit väljakul viibinud eestlane tõi mängu võtmena välja vabavisked, kui Buducnost sai joonelt proovida 22 korda, Gran Canaria kõigest 8 korda.

“Sellistes tasavägistes ja rasketes mängudes on vabavisked fundamentaalse tähtsusega. Meie viskasime 8, Buducnost 22 vabaviset – see on suur erinevus. Eriti, kui sa mängid võõrsil,” sõnas Vene Gran Canaria veebilehe vahendusel.

“Me mängisime kaitses korraliku mängu – võõrsil lasta endale 75 punkti visata pole paha. Aga vastaste 27 punkti esimesel veerandil oli küll liiga palju,” arvas eestlasest ääremängija.

Vene, kes tabas mängus kaheseid 2/2 ja kolmeseid 4/6, lisas: “Olen seda meelt, et meie mäng on paranemas ja loodame seda suunda jätkata ja loodame, et suudame selle arengu muuta võitudeks, eriti Hispaania kõrgliigas.”

Gran Canaria on Hispaania liigas 6 võidu ja 11 kaotusega 18 tiimi hulgas alles 14. kohal. Pühapäeval jätkatakse liigamänge võõrsil Badalona Joventuti (9-7) vastu.

scroll to top