fbpx
Close

FOTOD | Slummi kõrvale sattunud 3×3 korvpallikoondis jooksis trennis jalad lahti

-Eesti 3x3 korvpallikoondis | Foto: Reigo Kimmel

-Eesti 3×3 korvpallikoondis | Foto: Reigo Kimmel

Filipiinidel, Manilas 3×3 viimaseid ettevalmistusi korvpalli MM-turniiriks tegev Eesti korvpallikoondis sai rängas kliimas tehtud esimese treeningu ning tehtud on ka videokoosolek.

“Tegime trenni lähedalasuva spordikompleksi 6. korruse sisesaalis. Homme saame harjutada juba põhiareenil, kus läheb taktika ja visete harjutamiseks,” rääkis koha peal asju koordineeriv Reigo Kimmel Korvpall24.ee portaalile.

Peatreener Siim Raudla sõnas esimese trenni kohta: “Jäin rahule. Kõik, mis plaanis oli, sai ellu viidud. 23 tundi lendamist ei olnud naljaasi. Üritasime intensiivse trenniga keha ja eriti jalad üles äratada ning see läks asja ette. Oli näha, et lend oli jalgades, mida ka mehed ise kinnitasid.”

Kimmel jätkas: “Võistluspaik on 40 minutilise autosõidu kaugusel ning elamistingimused on suurepärased. Samas, aknast paistab kõrvalolev slumm, mille keskel muidugi kossuväljak, kus filipiinod paljaste jalgadega asfaldil mängivad. Korralik kontrast!”

“Suures plaanis algab üritus alles homme ametlike trennidega – mitmed võistkonnad alles saabuvad.
Näiteks ka lätlased peaks iga hetk jõudma.”

Kohaliku ilmastiku kohta sõnas Kimmel: “Kliima on raske, jooksed nagu vastu seina. Väljas on temperatuur üle 30 kraadi, lisaks kõrge õhuniiskus. Õnneks toimub MM sisesaalis ja selle olukorraga saame homme paremini tutvuda. Siin on vist vihmahooaeg, kuigi suurt vihma pole me näinud. Samas selget taevast siin linnas ei näe, ilmselt heitgaaside tõttu.”

scroll to top