fbpx
Close

HÄÄLETA! Aita valida Tallinna Rahvaliiga novembri parimad mängijad!

-Freddy Haljand (LakiLakid) | Foto: Siim Semiskar

-Freddy Haljand (LakiLakid) | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliigas on aeg valida järgmised kuu parimad mängijad, kes saavad lisaks vastavale aunimetusele ka premeeritud FitMode’i ning A Le Coqi poolt.

Novembri parimate valimisel saavad kaasa lüüa kõik meie lugejad, sest mõlemast divisjonist oleme välja valinud kandidaadid, kelle vahel toimub Korvpall24.ee lehel rahvahääletus. Eriti keeruline oli sel korral paika panna kandidaadid II divisjonis, kus esialgse sõela läbis koguni viis mängumeest, kellest siis korraldajate omavahelise tulise arutelu tulemusena jäi järgi kolm pallurit.

Oma arvamust saab avaldada kuni reede, 7. detsembri õhtuni.

[democracy id=”11″]

I divisjoni oktoobri MVP kandidaadid:

Sven Rungi (BC Lival) – BC Lival mängis novembris kolm kohtumist, millest võideti üks. Keskmängija Sven Rungi alustas kuud mõõdukalt, kui 70:74 kaotusmängus Online Media vastu tõi 9 silma. 64:48 võidumängus SkyMobile üle oli ta juba 27 punktiga oma tiimi resultatiivseim ning ka 47:62 kaotuse juures Kontsertlavad/Tallinna Kalevile sai temast 18 silmaga oma meeskonna liider.

Andres Kuuse (Kontsertlavad/Tallinna Kalev) – Kontsertlavade meeskond mängis novembris kaks mängu, millest koguti nii võit kui kaotus. Mõlemas matšis oli oma tiimi üks silmapaistvamaid mängijaid korvialune jõud Andres Kuuse. 65:88 kaotusmängus Park Minigolfi vastu tõi ta oma meeskonna resultatiivseimana 18 silma ning 62:47 võidumängus BC Livali üle oli 16 punktiga taas omade parim.

Vitali Šerstnjov (MGT Team) – MGT Team kaotas novembris küll kõik kolm kohtumist, kuid nende ridades tegi kahes mängus vastastele palju pahandust ääremängija Vitali Šerstnjov. Kuu esimeses matšis suutis ta Rahvaliiga valitseva meistri KK Pelgulinna vastu visata oma meeskonna parimana 17 punkti, mulluse finalisti A Le Coqiga kohtudes oli Šerstnjov 16 silmaga taas omade parim. Novembri viimases mängus SK Rimiga mees ei osalenud.

Ära tasub veel mainida näiteks Erik Raua (Park Minigolf) 37 silma 88:65 võidumängus Kontsertlavad/Tallinna Kalevi vastu, Martin Ressari (Online Media) 29 punkti 74:70 võidumängus BC Livali vastu, Risto Luntsi (SK Rim) 25 punkti 69:49 võidumängus MGT Teami vastu, Andrus Salusoo (A Le Coq) 22 silma 91:53 võidumängus Park Minigolfi vastu ning Tarmo Antsoni (Aexpo/Estravan) 21 punkti 95:50 võidumängus MGT Teami vastu.

Eelpool mainitud mängumehed ei pääsenud kolme kandidaadi hulka seetõttu, et piirdusid novembri kas ühe mänguga või polnud nende teised kohtumised nii silmapaistvad.


[democracy id=”12″]

II divisjoni oktoobri MVP kandidaadid:

Jan-Erik Tihemets (Wildix/Esecom) – Novembris mõlemad kohtumised võitnud Wildix/Esecomi tiimis kerkis sel kuul selgeks liidriks 26-aastane ääremängija, kes 76:60 võidumängus Keskturu Kossuklubi vastu tõi meeskonna parimana 27 punkti ning 77:67 võiduga lõppenud matšis Nordauto vastu lisas samuti tiimi edukaimana 22 silma.

Einar Grüning (Nordauto) – Nordauto saldoks novembris jäi üks võit ning üks kaotus ning tiimisiseselt kerkis eriti esile 32-aastane korvialune jõud. 75:48 võidumängus BC Connectioni vastu viskas mees 18 punkti, kuid kaotusmängus Wildix/Esecomiga (67:77) kogus kontole koguni 32 silma.

Freddy Haljandi (LakiLakid) – LakiLakid said novembris müdistada kolmes mängus – kaks võitu, üks kaotus – ning kõigis neist oli oluline roll 30-aastasel ääremängijal Freddy Haljandil. Tiimi kõige ebaõnnestunum matš oli kohe kuu alguses 72:101 kaotus Audentesele, kus Haljandi arvele jäi 18 punkti. 68:65 võidukohtumises BC Connectioni vastu tõi ta samuti 18 silma ning Toyotaga mängus (86:43) kostitas vastaseid juba 21 punktiga.

scroll to top