fbpx
Close

Hamburgi poolt kahel korral üle mängitud Euroliiga klubi on Kotsari tiimikaaslasele silma peale pannud

-Maik-Kalev Kotsar ja Kameron Taylor | Foto: imago images/Manngold/Scanpix

-Maik-Kalev Kotsar ja Kameron Taylor | Foto: imago images/Manngold/Scanpix

Saksamaa korvpalliväljaanne BIG – Basketball in Deutchland avaldas laupäeval uudise, et Euroliiga tiim Berliini Alba on uue hooaja plaanis tugevalt huvi tundmas Maik-Kalev Kotsari meeskonnakaaslase Kameron Taylori vastu.

Alba on Bundesligas momendil 23 võidu ja 5 kaotusega Ludwigsburgi (26-2) järel teisel kohal. Hamburg Towers (19-9) on kuuendal positsioonil ning võitnud mõlemad tänavused kohtumised Alba vastu.

Kahes tänavuses omavahelises kohtumises on just viskava tagamehe ja väikese ääre positsioonil palliv Taylor kerkinud Hamburgi resultatiivseimaks vastavalt 21 ja 23 punktiga, kogudes vastavalt ka 9 ja 5 lauapalli ning teises matšis lausa 8 vaheltlõiget.

Maik-Kalev Kotsar on ilmselt samuti Alba meestel valusalt meeles, kui eestlane kogus avakohtumises 20 silma, 9 lauapalli ja 3 söötu ning teises mängus 7 silma ja 5 resultatiivset söötu.

Võrreldes 24-aastase ja 211 cm pikkuse Kotsari ning 26-aastase ja 198 cm pikkuse Taylori senise hooaja näitajaid, siis eestlane on seni keskmiselt 14,4 punktiga olnud Hamburgi resultatiivseim ning 6,6 lauapalliga ka parim lauavõitleja. Taylor on tiimisiseselt teisel kohal nii punktide (14,4), lauapallide (5,5) kui resultatiivsete söötude (3,4) arvestuses.

Nii Kotsar kui Taylor on seni alustanud kõik Hamburgi kohtumised avaviisikus, eestlane on kirja saanud kõik 28 kohtumist ning ameeriklane 25.

❗️ALBA ist scharf auf Kameron Taylor

▶️ Forward Kam Taylor spielt in Hamburg die nächste sehr starke easyCredit…

Posted by BIG – Basketball in Deutschland on Laupäev, 17. aprill 2021

scroll to top