Henri Drell kerkis Baunachi kaotusmängus meeskonna resultatiivseimaks

-Kristian Kullamäe, Henri Drell ja Baunach | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Saksamaa esiliigas mängiv Henri Drelli ja Kristian Kullamäe koduklubi Baunach Young Pikes sai koduväljakul suure kaotuse, kui Ehingeni Urspringile jäädi alla 80:102 (22:17, 17:25, 19:31, 22:29).

Algviisikus alustanud 18-aastane Drell mängis 28 minutit ning viskas meeskonna parimana 19 punkti (kahesed 5/6, kolmesed 2/6, vabavisked 3/6), võttis kolm lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi ühe vaheltlõike, kolm isiklikku viga ja kolm pallikaotust. Samuti algviisikusse kuulunud 19-aastane Kullamäe teenis mänguaega 24 minutit, viskas 11 silma (kahesed 4/5, kolmesed 1/7), andis 6 resultatiivset söötu, hankis ühe lauapalli, tegi kaks viga ja 5 pallikaotust.

Baunachi poolelt toetas meie mehi Tautvydas Šležas 14 punkti ja 8 lauapalliga. Vastaste resultatiivseimad olid Seger John Bonifant 22 silmaga ning Tanner Paul Leissner 20 punktiga. Neid toetas kaksikduubli teinud Rayshawn Laron Simmons, kes viskas 15 punkti ja andis 13 resultatiivset söötu.

Baunachil on liigatabelis neli võitu ja kuus kaotust, millega ollakse 12. kohal. Eestlaste koduklubi liigahooaeg jätkub, 24. novembril, kui külla sõidetakse ainsagi kaotuseta liidrikohta hoidvale Chemnitzile.