Robert Valge ei suutnud Burgose duublit võidule vedada

-Robert Valge | Foto: San Pablo Burgos/M. González

Robert Valge ja Burgose duubel jäid Hispaania tugevuselt neljandas liigas (LEB Bronze) alla Gallofa meeskonnale skooriga 53:82 (15:28, 18:15, 12:19, 8:20).

Mäng pandi sisuliselt paika juba pärast esimest veerandaega, mille Gallofa võitis 13 punktiga. Seejärel kohtumine tasakaalustus, kuid Valge lähemale ei saanud ning viimasel neljandikul lasti võit juba vormistada. Gallofa tabas viskeid hästi ja Burgose duublil oli seekord must päev, kui kaheseid tabati 37% ning kolmeseid 14%.

Meie mees Valge viskas 30 minutiga 7 punkti (kahesed 3/10, kolmesed 0/7, vabavisked 1/3), haaras 3 lauapalli, andis ühe söödu ja tegi ühe vea. Meeskonna parim oli Victor Hernandez 11 punkti ja 8 lauapalliga.

Gallofa parimad oli ühtlaselt visanud David Pena 13, Alexis Frases 13, Daniel Scott Westbrook 12, Sandro Gacic 12 ja Alejo Rodriguez 10 silmaga.

Liigatabelis on Valge klubi nüüd 4 võidu ja 2 kaotusega 6. kohal. Järgmisena kohtutakse 24. novembril koduväljakul UBU Solarese võistkonnaga.