Henri Drell kerkis Teodosici ja Belinelli silme all Pesaro paremuselt teiseks punktitoojaks

-Henri Drell | Foto: Diego Guglielmi

Itaalia kõrgliigas peeti kolmapäeval tagantjärele kaheksandas voorus ära jäänud mäng Bologna Virtus Segafredo ja Henri Drelli koduklubi Pesaro Victoria Libertase vahel. Kui avaveerand lõppes viigiliselt, siis ülejäänud veerandaegadel oli Bologna parem ja võttis lõpuks 100:80 (22:22, 30:22, 23:14, 25:22) võidu.

Bologna oli nii lähi-, kaug- kui ka vabavisetel parem vastavalt 65,2% – 52,6%, 54,5% – 37,0% ja 80,0% – 71,4%. Lauavõitlus võideti 29:28 (ründelaud 11:6 Pesarole). Korvisööte andis Bologna rohkem 26:22 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 11:8. Pallikaotuseid kogunes mõlemal meeskonnal 16.

Henri Drell teenis mänguaega 24 minutit ja viskas 14 punkti (vabavisked 2/4, kahesed 3/3, kolmesed 2/4). Veel võttis ta 3 lauapalli, tegi 2 vaheltlõiget ja 3 isiklikku viga. Justin Robinson oli meeskonna parim 15 punkti ja 8 korvisööduga. Tyler Cain lisas 13 punkti ja 6 lauapalli ning Matteo Tambone samuti 13 punkti ja 4 lauapalli. Simone Zanotti nimele jäi 12 punkti.

Võitjate poolelt tõi Miloš Teodosic 19 punkti. Marco Belinelli kogus 16 punkti ja 5 korvisöötu ning Stefan Markovic 15 punkti, 7 lauapalli ja 9 korvisöötu. Kyle Weems järgnes 14, Giampaolo Ricci 11 ja Josh Adams 10 punktiga.

Turniiritabelis hoiab Pesaro kuue võidu ja kuue kaotusega seitsmendat kohta. Bologna jätkab kaheksa võidu ja viie kaotusega kolmandal positsioonil.

Järgmise mängu peab Pesaro 3. jaanuaril, kui võõrsil minnakse vastamisi Milano A|X Armani Exchange meeskonnaga.