Henri Drell oli taas Baunachi parimate seas, kuid meeskond kaotas

Saksamaa korvpalli esiliigas pidi Henri Drelli ja Kristian Kullamäe koduklubi Baunach Young Pikes tunnistama võõrsil Trieri Römerstrom Gladiatorsi 93:85 paremust, millega võiduta seeria venis viie mängu pikkuseks.

-Kristian Kullamäe, Henri Drell ja Baunach | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Baunachile kuulus avaveerand 28:23, aga poolajaks olid võõrustajad 52:42 peal. Kolmanda veerandajaga ei õnnestunud Baunachil vahet vähendada ja kuigi viimasel neljandikul jõuti veel 80:82 peale, tuli kokkuvõttes ikkagi kaheksapunktiline kaotus vastu võtta.

Henri Drell teenis mänguaega 37,5 minutit ja viskas 20 punkti (vabavisked 5/6, kahesed 6/7, kolmesed 1/6). Lisaks sai ta kätte 6 lauapalli, tegi 2 vaheltlõiget, kaotas kahel korral palli ja tegi 5 isiklikku viga.

Kristian Kullamäe viibis platsil ligi 17 minutit ning tõi 9 punkti (vabavisked 5/5, kahesed 2/4, kolmesed 0/3). Tema nimele jäi veel kaks isiklikku viga ja üks pallikaotus.

20 punkti tõi Baunachile veel Mateo Seric. Võitjate poolelt viskas Jermaine Bucknor 22 punkti.

Baunach (4-8) asub turniiritabelis eelviimasel ehk 15. kohal. Trier (8-5) on kolmas.