Visketabavusega hädas olnud Kriisa ja Žalgiris II pidid valusa kaotuse vastu võtma

Leedu korvpalli esiliigas ei õnnestunud koduplatsil mänginud Kaunase Žalgirise duubelmeeskonnal üle mängida Klaipeda Neptunas-Akvaservis tiimi ja kirja saadi 78:81 kaotus.

-Kerr Kriisa | Foto: Žalgiris TV

Leedu korvpalli esiliigas ei õnnestunud Kerr Kriisal ja Kaunase Žalgirise duubelmeeskonnal üle mängida Klaipeda Neptunas-Akvaservis tiimi ning kirja saadi 78:81 kaotus.

Neptunas võitis poolajal 34:30 ja neljanda veerandaja alguseks oli nende eduseis kuue punkti suurune. 1.05 enne lõppu viigistas Žalgiris seisu veel 78:78 peale, kuid otsustaval hetkel kallutasid külalised kohtumise ikkagi enda kasuks.

Algviisikus alustanud Kerr Kriisa sai väljakul viibida ligi 23 minutit ja tõi selle ajaga 2 punkti (kahesed 1/8, kolmesed 0/2). Eestlane andis veel 4 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas viiel korral palli ja sooritas 4 isiklikku viga.

Lukas Uleckas oli Žalgirise parim 16 punkti ja 5 lauapalliga. Võitjatele tõi Klaidas Metrikis 19 punkti.

Kaunase Žalgiris II (8-11) asub turniiritabelis 15 meeskonna seas kümnendal kohal. Klaipeda Neptunas-Akvaservis (11-7) jätkab viiendal positsioonil.