fbpx
Close

Henri Drellil said Pesaros singimured murtud ja resultatiivne debüüt tehtud

Avatar
-Henri Drell ja Pesaro korvpallimeeskond | Foto: Victoria Libertas Pesaro Basket Facebook

Uuel hooajal Siim-Sander Vene kõrval teise eestlasena Itaalia kõrgliigas palliv Henri Drell tegi oma debüüdi Pesaro meeskonna eest kolmapäevases kontrollmängus, kus 94:65 alistati Serie B klubi Senigallia.

Algviisikus alustanud ja korralikult mänguaega saanud Drell viskas klubi kodulehe andmetel lõpuks 14 punkti ja oli oma tiimis ca 500 pealtvaataja ees resultatiivsuselt kolmas mees. 19-aastaset eestlasest viskasid rohkem punkte Vasa Pusica ja Jaylen Barford, vastavalt 20 ja 18 silma.

Pesaro peatreener Federico Perego jäi oma hoolealuste esitusega rahule: “Tegime mõlemal pool väljakut hea esituse, nii kaitses kui rünnakul. Kõik mängijad tahtsid ennast tõestada. Loomulikult on väljakul rasketest treeningutest sees olev väsimus. See on arusaadav. Aga kõikide puhul, kes platsil käisid, oli näha hea suhtumine.”

Korvpall24.ee portaalil õnnestus kiire kommentaar saada ka Henri Drellilt, kelle sõnul debüüdi võib lugeda õnnestunuks: “Läks hästi, sai veidi hullata. Mängisime madalama liiga meeskonna vastu ja seetõttu domineerisime täielikult.”

Pesaro meeskonna komplekteerituse kohta sõnas eestlane: “Individuaalselt on meil väga head mehed koos, aga tiimina on loomulikult veel väga pikk tee minna.” Mängustiili kohta andis Drell sirgjoonelise hinnangu: “Meil on tempo, tempo ja tempo. Kogu aeg kiirelt, jookse ja viska ning üha uuesti.”

Drell ja Pesaro jätkavad hooajaks valmistumist 31. augustist kuni 1. septembrini peetaval kontrollturniiril, kus osalevad veel Serie A klubid Reggio Emilia, Pistoia ja Roma Virtus.

Nagu uudise juures olevast pildist võib aimata, on uuel hooajal Pesaro peatoetajaks ettevõte, mille peamiseks tooteartikliks on Parma sink ehk prosciutto. Uurisime Drellilt, kas aasta jooksul on nüüd võileiva peale materjali hankimisega mureta. “Oi-oi, sinki saab igal söögikorral. Hommikust õhtuni, kogu aeg saab sinki!” muigas noormees vastuseks.

scroll to top
Inline
Inline