fbpx
Close

Siim-Sander Vene hea esitus aitas Varese Türgi tippklubi üle kindla võiduni

Avatar
Siim-Sander Vene | Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA/Scanpix

Siim-Sander Vene ja Varese Pallacanestro kohtusid kolmapäeval kontrollmängu raames Türgi kõrgliiga mulluse poolfinalisti Istanbuli Galatasarayga ning kätte saadi 61:47 (9:14, 17:10, 18:7, 17:16) võit.

Siim-Sander Vene arvele jäi 9 punkti. Võrdselt Venega sai 9 silma kirja ka Nicola Natali. Meeskonna parim skooritegija oli ameeriklasest korvialune jõud Jeremy Simmons 19 punktiga, Josh Mayo järgnes 12 punktiga.

Vastaste resultatiivseimaks kerkis Ayber Olmaz 12 punktiga ning Aaron Harrison tõi 9 silma.

24. augustil teenis Varese kontrollkohtumises Varese Coelsanuse vastu suure 111:42 võidu. Vene viskas 10 punkti, võrdselt 14 punktiga olid edukaimad L.J. Peak ja Jeremy Simmons.

Varese alustab Itaalia kõrgliiga hooaega 26. septembril, kui võõrustatakse Sassari Dinamo võistkonda. Klubi kodulehe kinnitusel peetakse enne seda aga ära veel ridamisi kontrollmänge. Juba 29. augustil võetakse vastu Türgi meister ja viimati Euroliigas finaali jõudnud Istanbuli Anadolo Efes ning 1. septembril on vastaseks VTB Ühisliigas tiim Krasnojarski Jenissei. Kolm päeva hiljem minnakse vastamisi Orzinuoviga, kellega sai hiljuti rinda pista ka Arnold Mitt. 7.-8. septembril osaletakse Parmas toimuval turniiril, kus vastasteks Cantu, Bologna Virtus ja Brescia. Taas kolm päeva hiljem kohtutakse tavapärases Memorial Di Bella nimelises mängus Torino võistkonnaga ja peale seda (kuupäev täpsustamata) Vanoli Cremonaga. 14.-15. septembril järgneb veel üks kontrollturniir, kus vastasteks Capodistria, Trieste ja Rooma Virtus ning 19. septembril toimub viimane hooaja-eelne mäng Šveitsi kõrgliigaklubi Sam Massagno vastu.

scroll to top
Inline
Inline