Henri Veesaare ja Stefan Vaaksi koduklubid olid Hispaanias võidukad

-Henri Veesaar | Foto: Siim Semiskar

Erinevates Hispaania noorteliigades käisid möödunud nädalavahetusel väljakul nii Henri Veesaar kui Stefan Vaaks ning mõlema koduklubid said kirja võidud.

15-aastane Veesaar mängis Madridi Reali U18 meeskonna eest, kui võõrsil alistati Madridi Zentro Basket 86:75 (24:19, 13:16, 29:18, 20:22). 17 minutit mänginud Veesaar viskas võitjate kasuks 6 punkti, tabades kolm lähiviset. Negatiivse poole pealt tegi eestlane 4 isiklikku viga.

Madridi Real jätkab oma alagrupis täiseduga, olles võitnud kõik kaheksa seni peetud kohtumist.

U16 liigas alistas Vaaksi koduklubi Estudiantese B-võistkond külla sõitnud Zona Pressi korvpalliklubi eakaaslased 87:50 (16:15, 28:10, 21:10, 22:15). 14-aastane Vaaks viibis platsil 17 minutit ja viskas selle ajaga 12 punkti, tabades neli kaugviset. Tema arvele kogunes ka 2 isiklikku viga.

Estudiantese võistkonnal on nüüd kirjas neli võitu ja kolm kaotust, millega hoitakse oma alagrupis neljandat kohta.