HINDED | Saksamaa mäng oli, nagu ta oli, aga MVP anname välja ja mõnele paneme ka hinded päevikusse

-Eesti korvpallikoondis | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondis kohtus neljapäeval Saku Suurhallis MM-valikmängus Saksamaaga ning pidi vastu võtma kindla 57:88 (11:18, 11:13, 16:36, 19:21) kaotuse. Rünnakul kogu kohtumise liimist lahti olnud Eesti hoidis avapoolajal küll ka sakslased kehva viskeprotsendi ja madala skoori peal, aga kolmandal veerandil murduti ja vastased läksid oma teed.

Kuna Eesti koondis oma ründemängu lõpuks käima ei saanudki ning kolmandal veerandil rebenes ka kaitse täielikult katki, siis midagi positiivset mängust rääkida pole. Aga proovime siiski panna Eesti meeskonna silmapaistvamatele mängijatele hinded viie palli süsteemis ära ning vaatame, mis sellest kõigest välja joonistub.