fbpx
Close

Hispaanlastel on Kullamäe nimega raskusi, kuid mehe oskuseid kiidetakse taevani

Avatar
-Kristian Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

Neljapäeval levis uudis, et Hispaania esiliigaklubi Real Canoe on allkirjastanud uueks hooajaks lepingu Eesti koondise 20-aastase tagamängija Kristian Kullamäega.

Kahjuks tegi Hispaania klubi oma Twitteri postituses piinliku apsu, kui kirjutas eestlase nime valesti – Kristian Kumalae. Sellega eksimused ei piirdunud, kui ka klubi kodulehe uudises on Kullamäe nimi sarnaselt kirjutatud ning lisaks on meest nimetatud korra ka lätlaseks.

Olgu sellega, kuidas on, aga Kullamäe mängijaoskusi hinnatakse Real Canoe meeskonnas väga kõrgelt. Peatreener Miguel Angel sõnas klubi kodulehe vahendusel, et Kullamäe peale on pandud uueks hooajaks suured lootused.

“Ma nägin Kullamäed esimest korda eelmisel suvel Lugos toimunud laagris ning me tahtsime teda juba siis endale. Kahjuks polnud see võimalik. Sel aastal ta treenis meiega kogu juunikuu, et valmistuda U20 EM-finaalturniiriks ja selle ajaga veenis ta meid lõplikult,” rääkis Angel.

Eestlase iseloomustamiseks sõnas treener: “Ta on noor mängumees, kes suudab täita positsioonid “üks” ja “kaks”. Tal on väga korralik pallikäsitsusoskus, silmapaistev kaugvise ning ta lahendab suurepäraselt 2-2 olukordi. Me panustame tema arengusse, kuna oleme klubis kindlad, et Kullamäe astub tänavu suure sammu arengus edasi ja aitab meil eesmärke saavutada.”

Kullamäe on hetkel koos Eesti U20 koondisega Portugalis, kus täna ehk reedel alustatakse esimese alagrupikohtumisega Kosovo vastu.

scroll to top
Inline
Inline