fbpx
Close

Hugo Toom vedas Viimsi ja Illimar Raiend TTÜ Korvpallikooli finaalturniirile

-Hugo Toom | Foto: Siim Semiskar

-Hugo Toom | Foto: Siim Semiskar

G4S Noorteliiga noormeeste U18 vanuseklassis selgus viimane võistkond, kes kindlustas endale koha sel nädalavahetusel Karulaugu Spordikeskuses peetavale finaalturniirile.

TTÜ Korvpallikool/TSK/Valge sai teisipäeval võõrsil kindla 107:68 võidu Keila Korvpallikooli üle ning võitis seeria 2:0. TTÜ Korvpallikooli parim oli võimsa kaksikduubli teinud Illimar Raiend, kes viskas 35 punkti ja võttis 14 lauapalli. Kasper Suurorg sai kirja 17, Markus Ilver 14 ja Ralf Küttis 13 punkti. Keila resultatiivseimaks kerkis Aleksandr Sadrin, kelle arvele kogunes 20 punkti. Marcus Lenk ja Uku-Kaarel Mõtte lisasid mõlemad 14 punkti.

Marko Parkoneni hoolealused lähevad poolfinaalis vastamisi Audentese Spordiklubiga, kes kindlustas edasipääsu juba eelmise nädala kolmapäeval.

Finaalturniiri võõrustaja KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK võitis Rapla Korvpallikooli reedel kodus 97:73 ja pühapäeval võõrsil 97:77. Viimsi võistkonda vedas teise liiga finaalturniiril silma paistnud Hugo Toom. 16-aastane ääremängija sai mõlemas kohtumises kirja kaksikduubli, kogudes esimeses mängus 26 punkti ja 11 lauapalli ning teises 25 punkti ja 15 lauapalli. Rapla parim oli Markus Ruubel, kes esimeses mängus viskas 28 ja teises 23 punkti.

Viimsi kohtub poolfinaalis Tartu Ülikooli Korvpallikooliga, kes alistas neljapäeval kodus Rakvere Spordikool/Tarva 65:49 ning võitis seeria 2:0. Tartu ridades tõusis üleplatsimeheks Sverre Aav, kelle arvele kogunes 20 punkti. Kaksikduubli teinud Patrik Peemot lisas 14 punkti ja 12 lauapalli. Rakvere poolel said kaksikduubli kirja Martin Laandu ja Kristo Tammiksaar, kes kogusid vastavalt 14 punkti ja 11 lauapalli ning 12 punkti ja 10 lauapalli.

scroll to top