fbpx
Close

Imelise teise poolaja teinud Sassari pani Janari Jõesaare endise koduklubi paika

Avatar
-Kaspar Treier ja Sassari Dinamo korvpallimeeskond | Foto: Dinamo Sassari Facebook

Kaspar Treieri koduklubi Dinamo Sassari pidas kolmapäeval ära FIBA Meistrite liiga alagrupiturniiri teise mängu, kui võõrustati Hispaania kõrgliigameeskonda Tenerife Iberostari. Kuigi avapoolaeg kaotati, tehti tugev kolmas veerandaeg ning samuti oldi paremad viimasel neljandikul, mis andis kokkuvõttes 92:72 (18:26, 20:21, 29:7, 25:18) võidu Janari Jõesaare endise tööandja üle.

Visketabavuses jäi Tenerife peale 49,1% – 46,6%. Lauavõitlus kuulus Sassarile 36:31 (ründelaud 16:5). Korvisööte jagas Sassari rohkem 23:14 ja ka vaheltlõikeid tehti rohkem 9:5. Pallikaotuseid kogunes Sassaril 8, Tenerifel 20.

Kaspar Treier ei kuulunud Sassari koosseisus. Itaalia meedias on võistkonna puhul räägitud positiivsetest koroonaproovidest, mis tähendada, et eestlane võib olla üks, kellel tuleb parasjagu eneseisolatsioonis viibida.

Justin Tillmann viskas Sassari parimana 21 punkti ja võttis 6 lauapalli, Miro Bilan lisas 18 silma ja hankis 8 lauapalli. Võrdselt 14 punkti tõid Giacomo Devecchi ja Marco Spissu, kellest viimane andis veel 15 korvisöötu. Jason Burnell järgnes 13 punkti, 6 lauapalli ja 5 korvisööduga ning 12 silma sai kirja Eimantas Bendzius.

Bruno Fitipaldo tõi Tenerife eest 24 punkti ja andis 4 korvisöötu. Alex Lopez kogus 10 punkti ning Marcelinho Huertas lisas 9 punkti ja 4 korvisöötu.

Esimeses voorus 93:84 Istanbuli Galatasaray seljatanud Sassari jätkab alagrupis seega täiseduga. Tenerifel on kirjas võit ja kaotus. Tuleval nädalal on vastamisi Galatasaray ja Aarhuse Bakken Bears.

scroll to top
Inline
Inline