fbpx
Close

Indrek Sunelik ja Johanna Eliise Teder alustasid NJCAA hooaega suurepäraselt

-Indrek Sunelik | Foto: Siim Semiskar

-Indrek Sunelik | Foto: Siim Semiskar

Eile alustati mängudega USA üliõpilasliigas NJCAA (National Junior College Athletic Association) ning võidukad debüüdid tegid Indrek Sunelik ja Johanna Eliise Teder.

Kuigi nii Sunelik kui ka Teder on löönud käed üliõpilasliiga NCAA kõrgeimasse divisjoni kuuluvate ülikoolidega (vastavalt Arkansas State ja San Francisco), siis mängitakse alanud hooajal veel junior kolledžite liigas.

19-aastane Sunelik tegi hooaja avamängus hea esituse, kui tema koduülikooli Northwest Florida State’i meeskond Raiders alistas külla sõitnud Jacksonville’is asuva Florida State’i kolledži võistkonna 66:56 (34:17). Vahetusmängijate pingilt alustanud Sunelik viibis platsil 24 minutit ja tõi selle ajaga oma meeskonna parimana 14 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 4/9, vabavisked 0/2). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ning tegi ka ühe isikliku vea.

Korraliku debüüdi tegi ka Teder, kelle koduülikooli South Plainsi naiskonda Lady Texans peetakse NJCAA-s tugevuselt teiseks. Avamängus alistas South Plains koduväljakul Coastal Bendi kolledži võistkonna lausa 121:56 (32:17, 22:16, 31:15, 36:8). 19-aastane eestlanna sekkus pingilt mängu 20 minutiks ning kogus selle ajaga 7 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/6, vabavisked 2/2), 3 lauapalli, 6 resultatiivset söötu, 4 vaheltlõiget, ühe pallikaotuse ja 2 isiklikku viga.

scroll to top