fbpx
Close

INTERVJUU | Erik Keedus hetkeseisust Kalevis, oma uuest karjäärist ning töö kõrvalt korvpalli mängimise väljakutsetest

-Erik Keedus | Foto: Dovile Stirbyte

Pikki aastaid Tallinna Tehnikaülikooli süsteemiga seotud olnud ja täielikult korvpalli rütmis hinganud Erik Keedus otsustas möödunud hooaja lõppedes teha elus kannapöörde ja proovida kätt uutel jahimaadel. Nii saigi viimased kolm hooaega avatud olnud TalTech/Optibeti uks sõbralikult suletud ning 33-aastane kogenud mängumees leidis omale korvpallivälise töö ja uuendusliku Tallinna Kalev/Snabbi meeskonnaga liitumise näol proovile paneva väljundi.

Selleks, et saada aimu, kuidas uue elustiili ja rolliga kohanemine Keeduse jaoks kulgenud on, pidas Korvpall24.ee portaal pärast Kalevi Spordihallis peetud Kalev/Cramo ja Tallinna Kalevi vahelist kohtumist mängumehega maha ausa ning vahetu vestluse. Jutuajamise käigus tuli arutelu alla tema soov siseneda erialasele tööturule ja otsus jätkata sellega paralleelselt siiski tegutsemist ka profitasemel korvpalliga.

Usutluse jooksul sai ühtlasi selgeks, milline näeb välja ühe topeltkarjääri tegeva mängija argipäev ning kuidas selle kiire elustiili juures energiat üleval hoida. Üle ega ümber ei saa ka pärast mängujuhi Kelvin Robinsoni väljakukkumist haavatavas positsioonis oleva Kalevi hetkeolukorrast ja suuresti noortest meestest koosneva satsi saavutusvõimest. Intervjuu lõpus avas Keedus kaarte ka edasiste eesmärkide osas.

scroll to top