fbpx
Close

INTERVJUU | Mikk Jurkatamm kõikuvast hooajast: eks ma olen ise ka seal vahepeal pekki keeranud

-Mikk Jurkatamm | Foto: Siim Semiskar

Teist hooaega Itaalia kõrgliigaklubis Treviso mängiv Eesti koondislane Mikk Jurkatamm on tänavu pidanud toime tulema kõikuva hooajaga, kus kohati on ta saanud mänguaega 12-15 ning mõnes matšis ka üle 20 minuti, aga samas mõnikord tuleb leppida vaid üksikute hetkedega platsil.

Koondiseakna ajal treeningul Korvpall24 portaalile antud intervjuus tunnistas 22-aastane ja 197 cm pikkune tagamees, et kohati on ta tekkinud võimalused ka ise pekki keeranud. Seetõttu ongi stabiilsust ihkav Jurkatamm proovinud ennast läbi närida momentidest, kus talle antud võimalused tuleb kiirelt ka ära kasutada.

Uurisime Jurkatammelt, kui tõsine see asi Trevisos siis on, et kui noor(em)mängijale antakse mõned minutid ennast tõestada, et siis peab kohe suutma need maksimaalselt hästi ära mängida, kas Treviso klubi eesmärk on play-off või esialgu mõeldakse pigem liigasse püsimajäämisele ning kas tema plaan on püsida iga hinna eest Itaalia kõrgliigas või on ta vajadusel avatud ka sellistele lüketele, nagu oli eelmise hooaja alguses TalTech/Optibeti tiimi tulek.

scroll to top